Manisa Indesit Servisi

manisa indesit servisi

Manisa Indesit Servis olarak buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, elektrik süpürgesi ve klima tamirinde en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Ayrıca sürekli değişen teknoloji ile kendimizi de eğitiyor, geliştiriyor ve memnuniyetinizin en yüksek düzeyde olmasını sağlıyoruz. Size de hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacağımızı belirtir saygılar sunarız.

Bütün sektörlerde, fabrikalarda faydalanılan mekanik ve elektronik robotlar, ortaya konulan işçiliği mükemmel duruma getirdiği için tercih ediliyor. Fakat bizce kusursuz hizmet sunmak için için makine olmaya ihtiyaç yok, sadece müşteri memnuniyetine inanmak yeter. Siz değerli müşterilerimize özel beyaz eşya servis hizmetinde en iyisini sunmak için buradayız.

Beyaz eşyalarınızda ortaya çıkan problemler artık keyfinizi kaçıramayak.7/24 hattın öbür ucunda olan çağrı merkezi çalışanlarımız siz değerli müşterilerimize evinize en yakın gezici aracımızı yönlendirerek, maksimum 1 gün dahilinde yanınızda olma teminatı veriyor. Uzman teknik personelimiz, problemin durumuna bağlı olarak ya sorununuzu anında çözümlendirecek ya da siz değerli müşterilerimizi en makul fiyatlı ve çabuk çözüme yönlendirecektir.Araçlarımız her türlü sorun için tam donanımlıdır. Değiştirilen yedek parçalar ve sunduğumuz işçilik hizmeti tam 1 yıl garanti altındadır. Bizi arayın, gerisini düşünmeyin.

manisa indesit servisi
indesit servisi manisa

Manisa Indesit Servisi olarak Indesit beyaz eşya kategorisinde Indesit buzdolabı, Indesit çamaşır makinesi, Indesit bulaşık Makinesi, Indesit fırın ve Indesit cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız servismiz Manisa Indesit Servis.

Sorunla ilgili öncelikle “cihaz kitapçığında” olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız. Şayet Indesit marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Indesit Servisi çağrı merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Indesit Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir. Bundan sonra yapacağınız tek şey Indesit marka cihazınızı Indesit Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.

Indesit Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.

Indesit Servisi %100 müşteri memnuniyeti ve güvenilir teknik servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Indesit Servisi olarak hizmet etmektedir.

Indesit servis,
Manisa indesit servis,
Alaybey indesit servisi,
Mesir indesit servis,
Yarhasanlar indesit servisi,
Merkez indesit servis,

Indesit beyaz eşya servis,
Indesit çamaşır makinesi servisi,
Indesit kurutma makinesi servis,
Indesit bulaşık makinesi servis,
Indesit buzdolabı servisi,
Indesit dondurucu servis,
Indesit fırın servis,
Indesit ankastre ocak servis,
Indesit ankastre fırın servisi,
Indesit davlumbaz servisi

ADS

Related posts

Leave a Comment