Manisa Beko Servisi

manisa beko servisi

Manisa Beko Servisi, özel bir hizmet anlayışı ile uzun bir süredir Manisa ve yakın bölgelerine Beko beyaz eşyaların bakım ve onarımı hizmetlerini sunmaktadır. Beko markası ile tüm dünyaya satılmakta olan ve dünya standartlarında öncü bir rol oynayan beyaz eşya ürünlerinin, kendisine özel akıllı teknolojisinin ürünleri pek çok nedene bağlı olarak arızalanabilmektedir. Bu arızaların onarım sürecinde, Beko teknolojisi hakkında bilgi sahibi teknik personel bir zorunluluktur.

Beko teknolojisi ile ilgili sürekli güncellenen eğitim süreçlerinden geçen teknik personelimiz, uzun hizmet yılları boyunca kazandığı bilgi birikimi ve deneyimlerini de dahil ettiği bir onarım süreci ile müşterilerimize hizmet sunmaktadırlar. Üstün teknolojinin ürünü olan çağımızın akıllı beyaz eşyalarının onarım sürecinde kullanılmakta olan ekipmanlar da ileri teknoloji ürünü cihazlardır. Teknolojik donanımı yetersiz ve ürünün teknolojisi ile ilgili bilgi sahibi olmayan teknik servis onarım olmaktan çok arızanın türünü değiştirmek gibi olmaktadır.

manisa beko servisi
beko servisi manisa

Manisa Beko Servis, eğitimli personelleri ve üst seviye teknolojik donanımı ile gezici teknik servilerini ve servis merkezini yapılandırmıştır. Bu altyapıya eklenen üst seviye müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı sonucunda ortaya çıkan yaklaşımımızı, her aşamada müşterilerimize güler yüzle yansıtmaktayız. Çağrı merkezimize yapılan çağrıya tüm Manisa üzerinde seyir halinde olan ve adresinize en yakın konumdaki gezici teknik servis ekibimizin yönlendirilmesi sonucu, en kısa sürede oluşan sorunun çözümünü üretmeye odaklanmış bir hizmet anlayışı sergilemekteyiz.

Arıza tespiti ve müşteri bilgilendirilmesi amacıyla gelen teknik servis ekibimiz, arızanın durumu ile ilgili müşterimizi bilgilendirdikten sonra müşteriden alınan onay sonucunda mümkünse yerinde onarım, değilse onarımının yapılması amacıyla ürünün servis merkezine transferini sağlamaktadır. Onarım süreci sırasında müşteri bilgilendirilmesi konusunda hassas bir yaklaşım sergileyen kuruluşumuz, çağrı merkezi aracılığı ile onarım süreci hakkında sürekli bilgi vermektedir.

Olabilecek en kısa sürede onarım gerçekleştirildikten sonra arızalı ürünü aynı arızayı bir yıl içerisinde tekrarlanması konusunda bir yıl için sigortalayan kuruluşumuz, ürünü adresine teslim etmektedir. Tüm bu süreçler sırasında hız ve yüksek hizmet kalitesi standartlarına bağlı bir anlayış sergileyen tüm personelimiz, müşteri memnuniyetini üst seviyede sağlamayı amaç edinmiştir.

Manisa Beko Servis,
Mesir Beko Servisi,
Çarşı Beko Servisi,
Alaybey Beko Servisi,
Uncubozköy Beko Servisi,

Beko buzdolabı ve derin dondurucu servisi

Beko çamaşır makineleri ve kurutucu servis

Beko bulaşık makineleri servisi, bulaşık makinesi servis

Beko pişirici servisi
fırın servis, mini-midi fırın servis, mikrodalga fırın servis, set üstü ocak servis, aspiratör servis

Beko su pınarı servisi

Beko ankastre soğutucu servis ve ankastre dondurucu servisi

Beko ankastre bulaşık makineleri servisi
tezgah altı ankastre bulaşık makinesi servis

Beko ankastre fırın servisi

Beko ankastre ocak servisi
vitroseramik ocak servis, indüksiyonlu ocak servis, ınox metal tablalı ocak servis, renkli metal tablalı ocak servis, cam tablalı ocak servis

Beko ankastre elektrikli gazlı domino ocak servisi
Beko ankastre davlumbaz servis
Beko ankastre mikrodalga servisi

Beko mutfak kabinleri servisi

Beko televizyon servisi
led televizyon servis, lcd televizyon servis, standart televizyon servis,

grundig ürünleri
led televizyon servis, lcd televizyon servis, ses grubu görüntü grubu kamera grubu

Grundig bilgisayar ürünleri servisi
dizüstü bilgisayar servis, grundig masa üstü bilgisayar servis, grundig monitör servis

Beko uydu sistemleri servisi

Beko cep telefon servisi

Beko yazar kasa servisi

Beko ısıtıcı servisi
termosifon servis, şofben servis, kombiler ani su ısıtıcı servis, soba servis,

Beko klima servisi
split tipi klima servis, salon tipi klima servis, kaset tipi klima servis

Beko ütü servisi
el ütüsü servisi, buhar jenaratörlü ütü servisi

Beko elektrikli süpürge servisi
toz torbalı, toz torbasız, ıslak, kuru, su filtreli halı yıkama, dik kullanımlı up-right pratik süpürgeler şarjlı süpürge servis

Beko mutfak aletleri servisi

Beko kişisel bakım ürünleri servisi
saç düzleştirici servis, saç şekillendirici servis, epilasyon aletleri servis, saç kurutma makineleri servis, banyo tartısı servis

Beko ev aletleri servisi
vantilatör servis, buharlı temizleyici servis, hava nemlendiricisi servis

ADS
5/5 - (6 votes)

Related posts

Leave a Comment