Manisa Frigidaire Servis

manisa frigidaire servisi

Manisa içi ve Manisa merkez ilçeleri tüm semtlere Manisa Frigidaire Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Günümüzde kalitesi ve yüksek üretim standartları ile tüm ülkemizde yıllardır kullanılan Frigidaire; Beyaz Eşya ve Ankastre ürünleriyle siz değerli müşterilerinden aldığı güç ile sürekli kendini geliştiren ve yeni teknolojileri ürünlerine uygulayarak ürettiği ürünlerin haklı gururunu yaşamaktadır. Firmamız tüm marka ve model beyaz eşyalarınız için en hızlı ve güvenilir teknik servisi hizmetini tüm semtlere en uygun fiyatlara sağlamaktadır. Size bir telefon kadar yakınız.

Siz değerli müşterilerimizin Frigidaire marka ve model tüm beyaz eşyalarının bakım onarım ve tamirini yaparak tüm yedek parçalara 1 yıl boyunca garanti vermekteyiz. Yapmış olduğumuz kampanyalar ile fiyatlarımız her sezon en uygun maliyeti vermektedir. En uygun maliyete en iyi kaliteyi elde etmek için bizleri tercih eden tüm müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Frigidaire marka ve model beyaz eşyalarınızı güvenle bizlere teslim edebilir ve ilk günkü gibbi çalışır vaziyette bizden teslim alabilirsiniz. Çünkü biz Frigidaire servisi olarak yıllardır tecrübemiz ve profesyonel servis ekibimiz ile sizlere en iyi en uygun maliyetli Frigidaire servis hizmetini vermekten gurur duyuyoruz.

manisa frigidaire servisi
frigidaire servisi manisa

Manisa Frigidaire servis ayrıcalıklarını yaşamanız için gezici servis araçlarımız ile siz değerli müşterilerimize en hızlı ve kaliteli servisi sunuyoruz. Servise alınan cihaz uzman teknisyenlerimiz tarafından en ince detaylarına kadar analiz edilir ve ilk günkü gibi çalışması sağlanır. Tüm değişen parçalarda orjinal yedek parça kullanıyoruz. Yapılan tüm işçilik ve değişen parçalar 1 yıl garantimiz altındadır. Uzun yıllardır aldığımız eğitim ve tecrübelerimiz doğrultusunda sorunlarınızı tek seferde çözüyor yaptığımız her müdahele için müşterilerimizi bilgilendiriyor ve evde bulunduğunuz saatlere uyuyoruz. Manisa Frigidaire Servis tüm gün evde veya işyerinizde beklemiyorsunuz. Arızalı cihazlarınızı aynı gün tamir ediyoruz veya arızanın derecesine göre sizi bilgilendiriyoruz. Doğru arıza tespitleri ile sorunlarınızı olağandan daha çabuk çözüyoruz.

Manisa frigidaire servis hizmetlerimiz tamamen müşteri memnuniyetine dayalı frigidaire ürünleriniz yetkili profesyonel servis elemanlarımız tarafından yerinde arıza tespit edilerek tespit edilen arızanın değişmesi gereken bir parça ise bu parçanın frigidaire orijinal yedek parçası olup garanti kapsamındadır.

Manisa Frigidaire yetkili servisi olarak bakımlarına baktığımız başlıca ürün gruplarını şu şekilde sıralayabiliriz. Frigidaire ev aletleri, Frigidaire soğutucular, Frigidaire çamaşır makinesı, çamaşır ve kurutma makineleri, Frigidaire bulaşık makineleri, elektrikli süpürgeler, Frigidaire mikro dalga fırınlar, Frigidaire klima vb gibi Frigidaire ürünlerinin bakım onarım ve servis hizmetleri sunuyoruz. Bize hemen arayın rezervasyon yaptırın.

Manisa Frigidaire servis,
Laleli Frigidaire servis,
Uncubozköy Frigidaire servis,
Çarşı Frigidaire servis,
Mesir Frigidaire servis,

Manisa Frigidaire servisi olarak hizmet verdiğimiz ürünler;
Frigidaire ankastre servis,
Frigidaire buzdolabı servis,
Frigidaire soğutucu servisi,
Frigidaire bulaşık makinası servisi,
Frigidaire çamaşır makinası servisi,
Frigidaire kurutma makinası servisi,
Frigidaire klima servis,
Frigidaire fırın servis,
Frigidaire mikro dalga fırın servisi,
Frigidaire elektrikli süpürge servisi,
Frigidaire ev aletleri servisi,

ADS

Related posts

Leave a Comment